Музичний квест
27. грудень, 2021 в 17:45,
Немає коментарів
![](https://site-1595169.mozfiles.com/files/1595169/medium/1640613814267.jpg)
Протягом тижня дітлахи приймали участь у різних заходах: подорожували сторінками улюблених книжок, приймали участь у спортивних змаганнях, виконували різні завдання під час музичного квесту. Учням вдалося виконати музичні руханки, розгадати кросворди, пограти на різних музичних інструментах. І як було приємно отримувати грамоту переможців. Було весело та пізнавально.